Web Sitesi Tasarımı – Kurumsal Web Sayfaları

İşletmenizin dijital pazara açılan kapısı olan kurumsal web siteleri arama motorlarındaki varlığınızın temel taşı haline gelmiştir.

İş dünyasında varlığınızı konumlandırırken, dijital platformda bıraktığınız intibah, sizinle kurulacak iş ilişkisinin etkisinde olumlu – olumsuz etkin rol oynamaktadır. İlk intibah kuralı, geçerliliğini korurken, mecralar değişmiş ve ilk bakılan araştırma yeri web siteniz haline gelmiştir. Tüketici alışkanlıkları günden güne değişmektedir. Eskiden referans ve / veya bir tanıdığa soralım kültürü, yerini internet araştırmaları sonucu duyduğu güven referansına bırakmıştır. Birçok reklam mecrasının yerini de Google Adwords ’un almış olması da bunun en belirgin sonuçlarından biridir. Dünyada ki bu süratli değişim ve gelişim, Türkiye’de de paralel hız ve etki de yer bulmaktadır.

Süratle dijitalleşen Türkiye, kesinlikle Dünya’nın gerisinde kalmamaktadır.

Bigdrop-Kurumsal-Web-Sitesi

Bigdrop Premium Reklam Şirketi olarak , dijital pazarda gücünüzü hissettirmek için ve pazara yön vermek için, araştırma, üretme, denetleme, yönetme ve raporlama işlemlerini profesyonel ekip ile sürdürüyoruz.

İzmir merkezli reklam şirketimiz, İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, Ankara, Mersin, Adana başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok kentinde ki firmalara hizmet vermiştir. Aynı zaman da Irak, Belçika ve Londra firmalarını da hizmet vererek başarısını, güç ve güvene çevirmiştir.

Bigdrop, kurumunuzun karakterini yansıtan, sosyal medya uyumlu, modern, güncel, seo uyumlu, mobil tasarımlı, yabancı dil destekli ve
en önemlisi markanızın gücünü yansıtan tasarım web siteleri için en çok tercih edilen reklam şirketi olmaya devam ederken, size en iyi hizmeti sunmak için, gelişmeye ve değişmeye açık olacaktır.