İş dünyasında varlığınızı konumlandırırken, web sayfanız sizinle kurulacak iş ilişkisinin
etkisinde etkin rol oynamaktadır.

Bizi Müşterilerimize Sorun!

Web sayfanız, yatırdığınız büyük sermayenin vitrinidir. İnsanlar ürün veya hizmetlerinizi oradan inceler, ihtiyaç duyduğunu diğer temel bilgiler web sayfanızdan ulaşırlar. Peki, iş hayatına yatırdığınız sermaye, basit bir web sayfası ile ne kadar anlatılabilir? Veya web tasarımı yapmak için sadece kodlama bilgisine sahip olmak yeterli midir ? Bizce, hayır.

Teklif Almak ve Ücretsiz Kurulum Talep Etmek için;
0232 502 0047

  Web Sitesi Tasarımı

  İş dünyasında varlığınızı konumlandırırken, web sayfanız sizinle kurulacak iş ilişkisinin etkisinde etkin rol oynamaktadır. İlk intibah kuralı, geçerliliğini korurken, mecralar değişmiş ve ilk bakılan araştırma yeri web sayfanız haline gelmiştir. Tüketici alışkanlıkları günden güne değişmektedir. Eskiden referans ve / veya bir tanıdığa soralım kültürü, yerini internet araştırmaları sonucu duyduğu güven referansına bırakmıştır.

  Birçok reklam mecrasının yerini de Google Adwords ’un almış olması da bunun en belirgin sonuçlarından biridir. Web sayfanız, yatırdığınız büyük sermayenin vitrinidir. İnsanlar ürün veya hizmetlerinizi oradan inceler, ihtiyaç duyduğunu diğer temel bilgiler web sayfanızdan ulaşırlar.

  Peki, iş hayatına yatırdığınız sermaye, basit bir web sayfası ile ne kadar anlatılabilir? Veya web tasarımı yapmak için sadece kodlama bilgisine sahip olmak yeterli midir ? Bizce, hayır..

  Web sitesi projelerinin %60`ından fazlasının müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlandığını biliyor muydunuz? Bizi müşterilerimize sorun !

  Google Hız Onaylı

  Sitelerin çoğu yükleme sırasında ziyaretçilerinin yarısını kaybediyor. Web sayfalarınızın tüm cihazlarda daha hızlı olmasını sağlar, yükleme sırasında oluşabilecek müşteri kaybını ortadan kaldırırız.

  Kullanıcı Deneyimi ve Seo Odaklı Tasarım

  Çalışmaları potansiyel müşterileriniz için yaparız. Arama motoru uyumu, varlık gelişimine müsait ve kullanıcı deneyimi odaklı web siteleri tasarlarız. Güzel görünmesi tabi ki önemli, sizi daha fazla tanıtan, işinizi geliştiren ve satışlarınızı arttıran web sitesi tasarımları yapmak bizim için daha önemli.

  Mobil Cihazlara Uyumlu

  Mobil teknoloji dünyayı değiştiriyor. Bugün, herkesin akıllı telefonları var ve bu telefonlarla sürekli iletişim kuruyor, bilgi arıyorlar. Birçok ülkede, akıllı telefonların sayısı kişisel bilgisayarların sayısını geride bıraktı. Mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak, çevrimiçi varlığın önemli bir parçası haline geldi.

  Kurumsal E-Posta

  Şirketinizdeki tüm çalışanlara ayse@sirketiniz ve ahmet@sirketiniz gibi profesyonel e-postalar vererek müşterilerinizin gözündeki itibarınızı artırın. satis@sirketiniz ve pazarlama@sirketiniz gibi grup posta listeleri de oluşturabilirsiniz.

  Kurumsal E-Posta

  Şirketinizdeki tüm çalışanlara ayse@sirketiniz ve ahmet@sirketiniz gibi profesyonel e-postalar vererek müşterilerinizin gözündeki itibarınızı artırın. satis@sirketiniz ve pazarlama@sirketiniz gibi grup posta listeleri de oluşturabilirsiniz.

  Navigasyon Bağlantısı

  Haritalarda ve internet aramalarında, kullanıcılara görünme olasılığını en üst düzeye çıkarmak için işletme konumlarınızı doğrulamanız gerekmektedir. Doğrulanan konum ile harita üzerinden kolay navigasyon bağlantısı gerçekleştirilir. Bu sayede yerel aramalarda, potansiyel müşterilerin karşısına çıkma olasılığınız artar, mevcut sayfanızı ziyaret eden müşteri, kolaylıkla adresinize ulaşabilir.

  Çoklu Dil Seçeneği

  Hizmet verdiğiniz her ülke için özel dil seçenekleri ekleyebilir ufak farkla hizmete sunabiliriz.

  İletişim Formu

  E-posta hesabınız ile senkronize edilmiş iletişim formları oluşturabiliriz. Bu sayede, gönüllü olarak iletişim bilgilerini bırakıp, ürün / hizmet hakkında bilgi almak isteyen potansiyel müşteri verisi yaratabilirsiniz.

  Bir fotoğrafın 1000 kelimeye eşit olduğu doğrudur.

  İyi bir web sitesi tasarım süreci…

  Analiz

  Hedef kitlenin doğru olarak analiz edilmesi.
  Web sitesinizin hedef kitleniz açısından kullanım amacının ne olduğun belirlenmesi
  Web sitenizin ulaşmasını istediğiniz hedeflerinin ve kazanımlarının belirlenmesi

  Teknik Alt Yapı Planlama Süreci

  Web site haritasının kullanıcı dostu olarak planlaması
  Hedef kitlenin ve sitenin amacı doğrultusunda web sitesinin yerleşiminin belirlenmesi
  Web sitesi için en güncel ve en uygun teknolojik altyapının belirlenip kullanıma hazırlanması

  Tasarım – Kodlama

  Uygun tasarım temalarının seçilmesi
  Tema üzerinde kodlama çalışmaları
  Yaratıcı ve size özgün görsel dizayn ile kusursuz müşteri deneyimi
  Kullanıcılarınıza ve arama motorlarına uygun ve uyumlu altyapı
  SEO ( Arama motoru optimizasyonu ) ve SEM ( Arama motoru reklamcılığı ) için eşsiz ve hedef kitlenizin marka ihtiyacına yönelik içerik temini

  Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve Google desteği için hemen arayın.

  0232 502 0047

  Google Reklam hesabınızın başarılı olmasını sağlamak için uzmanlarından oluşan özel ekibimizin desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Hatta uzmanlarımızla birlikte kampanyanızı sizin için oluşturabilirsiniz. Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını öğrenmede ilk 30 gün önemlidir. Her adımda size yol göstereceğiz.