Reklamlarınız için 1,3 milyarlık bir hedef kitleden faydalanın

Neden Messenger?

İnsanlar Messenger’da işletmelerle sık sık etkileşim kuruyor. İnsanlar ve işletmeler arasında her ay 2 milyar mesaj gönderiliyor. Messenger reklamları, Facebook’un güçlü hedeflemesini kullanarak bu alanda mevcut ve gelecekteki müşterilerle bağlantı kurmanın yeni bir yoludur.

Teklif Almak ve Ücretsiz Kurulum Talep Etmek için;
0232 502 0047

  Messenger reklamları nasıl çalışır?

  Messenger’ın global erişiminden faydalanmanın en kolay yolu, reklamlarınızı Messenger uygulamasının ana ekranında yayınlamaktır. Messenger’ı kampanyalarınıza bir reklam alanı olarak eklemek, Facebook uygulamaları ve hizmetlerinde sonuca ulaşmanıza yardımcı olabilir.

  Messenger reklamları diğer Facebook platformlarındaki reklamlarla aynı şekilde çalışır. Reklamları otomatik olarak en düşük maliyetle kampanyanızı sonuca ulaştırma olasılığı en yüksek reklam alanında yayınlarız. Sürecin en iyi kısmı nedir? Facebook ve Instagram’da kullanmakta olduğunuz kreatiflerin aynısını Messenger’da da kullanabilirsiniz.

  İnsanlar Messenger reklamlarını Messenger mobil uygulamasının ana ekranında görürler. Bir reklama dokunduklarında, reklam oluşturma akışı sırasında seçtiğiniz hedefe yönlendirilirler. Bu yönlendirme hedefi siteniz, uygulamanız veya Messenger’da işletmenizle yapılan bir konuşma olabilir.

  Kampanyanızdan daha yüksek değer elde edin

  Messenger reklamlarını kampanyalarınıza dahil etmenin en kolay yolu otomatik reklam alanlarını kullanmaktır. Böylece Messenger, desteklenen tüm reklam verme amaçları için seçilerek Facebook reklam açık artırmasının yayını en iyi reklam alanı için optimize etmesine olanak tanır ve mümkün olduğunca etkili kampanya sonuçları elde etmenizi sağlar.

  Dijital reklam kampanyalarımıza güçlü bir katkı sunan Messenger reklamları müşterilerimize aktif ve etkileşimde oldukları yerlerde erişmemize yardımcı oluyor. Facebook, Instagram, Audience Network ve şimdi de Messenger’daki reklam alanı optimizasyonu sayesinde, reklam harcamalarımızı optimize etmeye devam edebiliyor ve işletmemiz için daha başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz.

  Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve Google desteği için hemen arayın.

  0232 502 0047

  Google Reklam hesabınızın başarılı olmasını sağlamak için uzmanlarından oluşan özel ekibimizin desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Hatta uzmanlarımızla birlikte kampanyanızı sizin için oluşturabilirsiniz. Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını öğrenmede ilk 30 gün önemlidir. Her adımda size yol göstereceğiz.