İnşaat Şirketleri İçin
Google Reklamlarını
Kullanmanın Avantajları

Google AdS uzmanlarımızdan kurulum desteği almak için bu numarayı arayın: 0232 502 0047

Teklif Almak ve Ücretsiz Kurulum Talep Etmek için;
0232 502 0047

  İnşaat Şirketleri İçin Google Reklamları

  Dijital reklamcılık söz konusu olduğunda, bir inşaat şirketini ve projesinin tanıtmanın Google Reklamları‘ndan daha iyi bir yolu yoktur. Şirket sahipleri, reklamları belirli bir alandaki hizmetlerini arayan kişileri hedefleyebilir. Yapılan reklamlar ve kampanyalar her zaman düzenlenebilir ve her bütçeye göre çalışabilir. Reklamlar, oluşturuldukları anda Google’da rakiplerin karşısında hemen görülebilir.

  Çoğu zaman, insanlar aradıkları ürün ve hizmetleri bulmak için interneti kullanırlar. Rekabeti sürdürebilmek için, tüketicilerin onları bulabilecekleri yerlerde olmaları gerekir. Çevrimiçi varlık önemlidir. Ancak; inşaat şirketleri sadece web sitelerine güvenmemelidir. Web sitesine trafik çekmeye yardımcı olabilecek diğer yerlerde görünür olmak çok daha önemlidir.

  Tam da burada Google Reklamları devreye giriyor. İnşaat şirketi için potansiyel müşteriler oluşturmanın en etkili yolu Google Reklamlarıdır. Potansiyel müşteri ile inşaat şirketinizin yaptığı proje arasında bir geçit görevi görür.  Google Reklamlarının ölçülebilir olması dolayısıyla YG ( Yatırım Getirisi ) de rahatlıkla hesaplanabilir.

  Google reklamları, geleneksel reklamcılık tarafından sunulmayan birçok avantaj sağlar. Diğer pazarlama araçlarına kıyasla çok daha iyi sonuçlar getirebilen dijital reklam kampanyasının, en değerli unsurudur.

  Daha Yerel Müşterilere Ulaşın

  Google reklamlarını kullanmanın avantajlarından biri, inşaat şirketinin yerel müşterileri etkili bir şekilde hedeflemesine izin vermesidir. Belirli bir mahalle, tüm şehir veya ülkenin tamamı tarafından görülmesi gereken reklam kampanyasını düzenleyebilirsiniz. Tüm kampanyayı Google üzerinden yürüterek, doğru trafiği web sitenize hedefleyebileceksiniz.

  Günlük Google Aramalarının Büyük Sayısı

  Google, her gün yüz milyonlarca arama gerçekleştirir. Bu, inşaat şirketlerinin gün boyunca hedef pazarlarına ulaşabilecekleri anlamına geliyor. Google Reklamları’nı tıklayan kullanıcılar, web sitesinin içeriğini gördükten sonra dönüştürülebilen potansiyel müşteriler olurlar. Dışarı çıkmak ve radyo, televizyon ve basılı reklamları bir müşteri tabanını geliştirmek için çok para harcamanıza gerek yoktur.

  Kontrol Edilebilir Bütçe ve Yüksek Verim

  İnşaat sektörü Google Reklamlarında miminimum veya maksimum maliyet yoktur. Kampanya sadece sizin istediğiniz bütçeye bağlı. Reklamlarınızın arama sonuçları sayfalarında göründüğünde veya diğer web sitelerinde göründüğünde değil, yalnızca aldığı tıklamalar için ödeme yaparsınız. Günlük bütçeyi kolayca ayarlayabilir, verim aldığınız ölçüde harcama gerçekleştirirsiniz.

  Pazarlamanın Uygun Maliyetli Yolu

  Google Reklamları, inşaat şirketlerinin dijital reklam ve pazarlama kampanyalarında kullanabilecekleri en uygun maliyetli araçtır. Sadece verimli değil, kullanımı ve raporlaması kolay. İnşaat şirketleri, ödeme yapan müşterilere dönüştürülmeye hazır nitelikli tüketicileri hedefleyebilmektedir.

  Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve Google desteği için hemen arayın.

  0232 502 0047

  Google Reklam hesabınızın başarılı olmasını sağlamak için uzmanlarından oluşan özel ekibimizin desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Hatta uzmanlarımızla birlikte kampanyanızı sizin için oluşturabilirsiniz. Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını öğrenmede ilk 30 gün önemlidir. Her adımda size yol göstereceğiz.