Tüm dünya vitrininiz olsun.

Müşterileri satın almaya yönlendirin

Daha akıllı reklamlardan daha kolay işlemlere kadar her alanda daha iyi satış deneyimleri oluşturarak hem yanı başınızdaki hem de dünyanın dört bir yanından tüketicilere satış yapın.

Teklif Almak ve Ücretsiz Kurulum Talep Etmek için;
0232 502 0047

  Google’a gelin, sonuç alın.

  Hangi cihazı kullandıkları fark etmeksizin; ürünlerinizin resmini, fiyatını ve işletme adını Google’da arama yapan kullanıcılarla buluşturun. Yalnızca kullanıcılar sitenizi tıkladığı zaman ödeme yaparsınız.

  Nelerin işe yaradığını görün. İşe yaramayanları düzeltin.

  Araçlarımız ve ayrıntılı raporlarımız; nelerin işe yaradığını, nelerin yaramadığını ve sonuçlarınızı nasıl iyileştirebileceğinizi size söyleyebilir.

  İşletmenizi büyütmeye hazır mısınız?

  Size uygun olan, yani zaten sattığınız ürünler için arama yapan müşterilere ulaşmanıza yardım edecek internet üzerinden satış çözümlerimizle tanışın.

  İŞLETMENİZİ DESTEKLER.

  İşletmenizi büyütmeye hazır mısınız?

  Alışveriş reklamları yalnızca bir metin reklamdan ibaret değildir. Kullanıcılara ürününüzün resmi, başlık, mağaza adı ve daha fazlasını gösterirler. İnternet üzerindeki ve yerel envanterinizi tanıtmak, internet sitenize veya yerel mağazanıza gelen trafiği artırmak ve daha uygun potansiyel müşteriler bulmak için alışveriş kampanyalarını kullanın.

  Nelerin işe yaradığını görün, işe yaramayan noktaları düzeltin.

  Araçlarımız ve ayrıntılı raporlarımız; nelerin işe yaradığını, nelerin yaramadığını ve sonuçlarınızı nasıl iyileştirebileceğinizi size söyleyebilir.

  Birden fazla cihazda gösterilir.

  Evde veya hareket halinde alışveriş yapan müşterilerinize ulaşın.

  Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve Google desteği için hemen arayın.

  0232 502 0047

  Google Reklam hesabınızın başarılı olmasını sağlamak için uzmanlarından oluşan özel ekibimizin desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Hatta uzmanlarımızla birlikte kampanyanızı sizin için oluşturabilirsiniz. Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını öğrenmede ilk 30 gün önemlidir. Her adımda size yol göstereceğiz.