Form Toplama ve Potansiyel Müşteri Yaratma Reklamcılığı

Google Ads uzmanlarımızdan kurulum desteği almak için bu numarayı arayın: 0232 502 0047

Potansiyel müşteri reklamları, yurt dışında “inbound lead ads” olarak isimlendirilen “gönüllü olarak iletişim bilgilerini bırakıp, ürün / hizmet hakkında bilgi almak isteyen potansiyel müşteri verisi yaratma” fırsatı tanıyan bir reklam türüdür.

Teklif Almak ve Ücretsiz Kurulum Talep Etmek için;
0232 502 0047

  Form Toplama ve Potansiyel Müşteri Yaratma Reklamcılığı

  Potansiyel müşteri reklamları, yurt dışında “inbound lead ads” olarak isimlendirilen “gönüllü olarak iletişim bilgilerini bırakıp, ürün / hizmet hakkında bilgi almak isteyen potansiyel müşteri verisi yaratma” fırsatı tanıyan bir reklam türüdür. Diğer reklam türlerinden en temel farkı genel kullanıcılara gözükmesini engelleyerek, insanların bir ürün veya hizmeti aradıkları anda karşılarına çıkmanızı sağlar. Ürün veya hizmetinize ilgi duyan potansiyel müşteriler, bilgilerini, ürün veya hizmetin tanıtımının olduğu sayfadaki bir forma girerek, işletmenin kendileriyle iletişim geçmesi için çağrı yapıp, izin verirler.

  Form Toplama ve Potansiyel Müşteri Yaratma Reklamları ile reklamınıza tıklayan kişilerden, telefon numaraları, mail adreslerini isteyebilirsiniz. Hatta özelleştirilmiş sorular sorabilir, yaş, cinsiyet, şehir, ekonomik ve diğer veri bilgileri talep edebilirsiniz. Elde ettiğiniz potansiyel müşterileri, kurumunuzdaki halkla İlişkiler / kurumsal iletişim yöneticileri tarafından aratarak, müşteriye çevirebilirsiniz.

  Form Toplama ve Potansiyel Müşteri Yaratma Reklamcılığı Nasıl Yapılır?

  Kitleniz ve kullanıcıların sitenizde nasıl gezindikleri hakkında ne kadar bilgi sahibi olursanız, o kadar optimize edip iyileştirebilirsiniz. En iyi duruma getirdiğinizde ve iyileştirdiğinizde, trafikte bir düşüş olabileceğini, ancak nitelikli potansiyel müşterilerinde bir artış başladığını fark etmeye başlayacaksınız. Trafik her şey değil. Bir çok reklam veren gibi çevrimiçi reklam planlarken, sayfanızı herkesin görmesini isteyeceksiniz. Aslında, trafik dışında bir şey elde edemezseniz, hiçbir şeye değmez. Potansiyel müşteri sayınızı artırmak istiyorsanız, amacınız sitenizin sürekli iyileştirilmesi olmalıdır. Potansiyel müşterileri görmüyorsanız, değişim zamanı!

  Daha fazla potansiyel müşteri istiyor musun?

  Merhaba, biz şirket olarak, potansiyel müşterilerimizi arttırmaya ve işimizi büyütmeye oldukça kararlıyız. Daha mutlu yarınlar için buna ihtiyacımız olduğunun farkındayız. Peki sen kararlı mısın?

  Müşterilerinize nasıl ulaşmak istediğinize karar verirken, biz yanınızdayız
  Form toplama ve potansiyel müşteri yaratma reklamcılığı ile hedef müşterinize ulaşmanın birçok yolu vardır: metin tabanlı Google arama ağı reklamları, Google grafik görüntülü reklamlar, YouTube video reklamları, Facebook Reklamları, Instagram reklamları ve uygulama içi mobil reklamlar

  Yerel kalın veya dünyaya açılın.
  İşletmenize birkaç kilometre mesafedeki potansiyel müşterilere ulaşın ya da reklamlarınızı tüm bölgelerde veya ülkelerde yayınlayın. Seçim sizin.

  İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın.
  Kendi bütçenizi kendiniz belirlersiniz. Dolayısıyla maliyetleriniz, reklamlarınızla ulaşmaya çalıştığınız hedeflere bağlı olarak değişir. Bazı işletmeler ayda on binlerce lira harcarken bazıları birkaç yüz liralık yatırım yapmayı daha uygun bulur.

  Başvuru formları reklamınızın bir parçası olur
  Potansiyel müşteri reklamınıza tıklayan kişilerden kısa bir form doldurmaları ve iletişim bilgilerini size göndermeleri istenir.

  Formunuzda hangi soruları soracağınızı seçin:
  İşletmenize özgü olması için, potansiyel müşteri formunuzdaki soruları özelleşirebilirsiniz.

  Reklamlarınızın performansını görün.
  Potansiyel müşteri bulma ile reklamlarınızın kaç kullanıcıya gösterildiğini veya kaç kullanıcının web sitenizi ziyaret ettiğini ya da işletmenizi telefonla aradığını görebilirsiniz. Hatta işletmenizin faaliyet alanına göre belirli kullanıcı türlerini hedefleyebilirsiniz.

  Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve Google desteği için hemen arayın.

  0232 502 0047

  Google Reklam hesabınızın başarılı olmasını sağlamak için uzmanlarından oluşan özel ekibimizin desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Hatta uzmanlarımızla birlikte kampanyanızı sizin için oluşturabilirsiniz. Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını öğrenmede ilk 30 gün önemlidir. Her adımda size yol göstereceğiz.