Büyüğünden küçüğüne milyonlarca işletme, tüm cihazlarda gerçek insanlarla bağlantı kurmak için Facebook uygulamalarını ve hizmetlerini kullanıyor.

Neden Facebook?

Facebook Sayfaları, insanların işletmenizle bağlantı kurmasına yardımcı olur. Öte yandan Facebook reklamları, insanların işletmenizi keşfetmesine yardımcı olur.

Teklif Almak ve Ücretsiz Kurulum Talep Etmek için;
0232 502 0047

  Hedefleriniz için tasarlandı

  Her işletme birbirinden farklıdır. Bu nedenle Facebook uygulama ve hizmet ailesi, işletmenizin kendine özgü hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

  BİLİNİRLİK OLUŞTURUN

  Markanızın hikayesini anlatın

  İşletmeniz veya yeni bir ürününüz hakkında bilinirlik oluşturmak istediğinizde marka bilinirliği araçlarımız, insanların önemsediğiniz şeyler hakkında daha fazla bilgi almasına yardımcı olabilir.

  Hedef kitlenizi seçin

  Sizin insanlarınız burada

  Facebook’u her ay iki milyar insan kullanıyor. Güçlü hedef kitle seçme araçlarımız sayesinde işletmeniz için en doğru insanları hedefleyebilirsiniz. Müşterilerinizin demografik bilgileri, ilgi alanları ve davranışları gibi bilgileri kullanarak onlara benzer kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Facebook’ta kullanabileceğiniz üç hedef kitle seçeneği mevcuttur.

  Temel Hedef Kitleler

  Yaş ve konum gibi özelliklere göre hedef kitlenizi manuel olarak seçin.

  Özel Hedef Kitleler

  Facebook’ta müşterilerinizle bağlantı kurmak için kişi listenizi yükleyin.

  Benzer Hedef Kitleler

  Müşterilerinizin bilgilerini kullanarak Facebook’ta onlara benzer kişileri bulun.

  TEMEL HEDEF KİTLELER

  Erişmek istediğiniz kişileri seçin

  İster daha fazla yerel müşteri isteyen bir çiçekçi dükkanı, isterseniz ürünlerinizle ilgilenen insanlar arayan bir elektronik mağazası olun, Reklam Yöneticisi’ne entegre edilmiş temel hedef kitleleri hedefleme özelliği ile demografik bilgiler, konum, ilgi alanları ve davranışlara göre insanlara erişebilirsiniz.

  Demografik Bilgiler
  İnsanları yaş, cinsiyet, ilişki durumu, eğitim, iş yeri, iş unvanı ve başka özelliklere göre bulun.

  Konum
  İş yapmak istediğiniz yerlerdeki insanlara erişin. Daha fazla müşteri çekmek için bir mağazanın etrafında yarıçap bile oluşturabilirsiniz.

  İlgi Alanları
  İnsanları hobileri, sevdikleri eğlence türleri gibi ilgi alanlarına göre bulun.

  Davranışlar
  İnsanlara alışveriş davranışları, cihaz kullanımı ve diğer aktivitelere göre erişin.

  Müşterilerinize benzer kişilere göre hedef kitleler oluşturun

  Benzer hedef kitleler, müşterilerinize veya listenizdeki kişilere benzer kişileri Facebook’ta bulmanıza yardımcı olur. İşletmenizle ilgilenebilecek kişilere erişme şansınızı artırmak için Facebook’taki pazarlama çalışmalarınızdan elde ettiğiniz istatistikleri kullanan güçlü bir araçtır.

  Hedef kitleniz hakkında daha fazla bilgi alın

  Hedef kitle istatistikleri, hedef kitleleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur. Müşterileriniz hakkında ilgi alanları ve davranışlar gibi özellikleri toplu olarak görebilir ve bunları işletmenizle ilgilenebilecek yeni hedef kitleler bulmak için kullanabilirsiniz.

  Size yardıma hazırız. Hesap kurulumu ve Google desteği için hemen arayın.

  0232 502 0047

  Google Reklam hesabınızın başarılı olmasını sağlamak için uzmanlarından oluşan özel ekibimizin desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Hatta uzmanlarımızla birlikte kampanyanızı sizin için oluşturabilirsiniz. Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını öğrenmede ilk 30 gün önemlidir. Her adımda size yol göstereceğiz.